اجرای حکم شلاق برای دو مدیر استان / برکناری از مدیریت در انتظار متخلفین؟

دریافت خبر : دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۲
اجرای حکم شلاق برای دو مدیر استان / برکناری از مدیریت در انتظار متخلفین؟
توجیه افکار عمومی برای ادامه مدیریت دو مدیر متخلف آن هم در چنین شرایطی و با چنین احکامی بسیار سخت و غیر ممکن خواهد بود.

با ورود دستگاه های قضایی به پرونده استخدام های فله ای و تشکیل پرونده برای مدیران متخلف مردم منتظر اقدام قاطع در این خصوص بودند که حالا با صدور حکم قطعی یکی از پرونده ها ماجرای استخدام های فله ای در استان وارد فاز جدیدی شده است.
معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد و یک مدیر کل کهگیلویه و بویراحمد به موجب آنچه در حکم به عنوان تصرف غیرقانونی در اموال عمومی ودولتی آمده است، به شلاق به ترتیب به تحمل هفت فقره یکصد و ده ضربه شلاق تعزیری و یک فقره هفتاد و چهارضربه شلاق تعزیری محکوم شدند.( اینجا )
برخی بر این اعتقاد بوده و هستند که چون این مدیران از طریق برخی سیاسیون حمایت می شوند بنابر این اجرای حکم در مورد آن ها اجرا نخواهد شد و یا اینکه در نهایت تبرئه خواهند شد اما تاکنون جدیت دستگاه قضائی استان نشان از عدم مماشات با چنین افرادی با چنین تخلفاتی است.
حجت الاسلام و المسلمین مزارعی رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت وگو با خبرگزاری میزان در تشریح آخرین جزئیات پرونده مدیران متخلف در استخدام های غیرقانونی در استان گفت: معاون استاندار و مدیرکل جهاد کشاورزی در بحث تصرف غیرقانونی ...

[ مشاهده متن کامل اجرای حکم شلاق برای دو مدیر استان / برکناری از مدیریت در انتظار متخلفین؟ تابناک کهکیلویه و بویر احمد ]