دالیچ: در مادرید تقصیرها را گردنِ مودریچ می اندازند

دریافت خبر : دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۶
دالیچ: در مادرید تقصیرها را گردنِ مودریچ می اندازند
زلاتکو دالیچ، سرمربی تیم ملی کرواسی به دفاع از لوکا مودریچ پرداخت و مدعی شد که پس از شروع ضعیف او در فصل جدید، او به یک سیبل برای انتقادات تبدیل شده است.

ورزش سه: زلاتکو دالیچ، سرمربی تیم ملی کرواسی به دفاع از لوکا مودریچ پرداخت و مدعی شد که پس از شروع ضعیف او در فصل جدید، او به یک سیبل برای انتقادات تبدیل شده است.
 رئال مادرید پس از 4 شکست در 12 بازی ابتدایی خود در لالیگا در رده ششم جدول قرار گرفته ولی به نظر می رسد با سانتیاگو سولاری، این تیم جان تازه ای گرفته و 4 پیروزی پیاپی کسب کرده است. مودریچ که برای دیدار مقابل اسپانیا در لیگ یوفا به تیم ملی کرواسی دعوت شده، نمایش های چندان خوبی در ابتدای فصل نداشته و از همین رو مورد انتقاد است. حال دالیچ به حمایت از کاپیتان تیم خود پرداخت و مدعی شد که او به سیبل انتقادات تبدیل شده است.

او گفت: " ما چند روز پیش صحبت کردیم. لوکا می داند که در فوتبال نوساناتی وجود دارد، که پس از اینکه یک سال عالی کار کردید، ممکن است نتوانید روی فرم بمانید و همچنان خوب کار کنید. وقتی مادرید یک بازی را می بازد، آنها به دنبال بازیکنان خارجی می گردند و تقصیر را بر گردن لوکا، تونی کروس یا بازیکن دیگری می اندازند. در نهایت، لوکا بهترین بازیکن جهان است."
شاگردان دالیچ در لیگ یوفا با کسب تنها 1 امتیاز در قعر گروه ...

[ مشاهده متن کامل دالیچ: در مادرید تقصیرها را گردنِ مودریچ می اندازند برترینها ]