هفته ای با طعم «گس» برای فیلم های سینمایی/ جام جهانی به سینماگران خسارت زد

دریافت خبر : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۵
هفته ای با طعم «گس» برای فیلم های سینمایی/ جام جهانی به سینماگران خسارت زد
فیلم های سینمای ایران در هفته ای که گذشت فروش نسبتاً مطلوبی داشتند؛ اما طرح نمایش بازی های جام جهانی در سینماهای کشور نیز باعث ضرر نسبی به فیلم های سینمایی شد.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس ، در هفته ای که گذشت فیلم های سینمای ایران توانستند فروش نسبتاً مطلوبی را از آن گیشه های سینما کنند. فروش مطلوبی که سهم فیلم های سینمایی«تگزاس»،«خجالت نکش» و «دلم می خواد» از آن بیشتر بود. 
البته باید گفت که طرح نمایش بازی های جام جهانی که این روزها سود سرشاری را از آن سینماداران کرده است، در هفته ای که گذشت باعث ضرر نسبی بسیاری از فیلم های سینمایی شد. 
در ادامه، جدیدترین آمار فروش فیلم های سینمای ایران را مشاهده می کنید:
فیلم سینمایی«تگزاس» با در اختیار داشتن 78 سالن سینمایی؛ 10 میلیارد و 700 میلیون تومان فیلم سینمایی «خجالت نکش» با در اختیار داشتن 120 سالن سینمایی؛ 3 میلیارد و 200 میلیون تومان فیلم سینمایی«عصبانی نیستم» با در اختیار داشتن 68 سالن سینمایی؛ 3 میلیارد و 40 میلیون تومان فیلم سینمایی«چهار راه استانبول» با در اختیار داشتن47 سالن سینمایی؛ 2 میلیارد و 930 میلیون تومان فیلم سینمایی«دلم می خواد» با در اختیار داشتن 77 سالن سینمایی؛ 690 میلیون تومان  فیلم سینمایی«دشمن زن» با در اختیار داشتن 100 سالن سینمایی؛ 472 میلیون تومان  ...

[ مشاهده متن کامل هفته ای با طعم «گس» برای فیلم های سینمایی/ جام جهانی به سینماگران خسارت زد فارس نیوز ]