لیگ قهرمانان آسیا| آغاز ماراتن تیم های ایرانی

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۷:۱۵
تیم های فوتبال سایپا و ذوب آهن برای رسیدن به دور نهایی پلی آف لیگ قهرمانان آسیا و در ادامه رسیدن به مرحله گروهی رقابت ها از امروز (دوشنبه) کار خود را آغاز می کنند.

آفتاب نیوز :
 مرحله دوم پلی آف مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، عصر امروز (دوشنبه) با ورود تیم های ایرانی برگزار می شود. سایپا و ذوب آهن در حالی به مصاف حریفان خود می روند که استقلال و پرسپولیس، حضور خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را قطعی کرده اند و شاگردان علی دایی و علیرضا منصوریان تلاش می کنند خود را به دور گروهی رقابت ها برسانند.
سایپا از ساعت 17:10 به مصاف مینروا پنجاب هند می رود. نارنجی پوشان نیم فصل دوم لیگ برتر را با توقف مقابل سپیدرودِ رده پانزدهمی آغاز کردند و با شکست مقابل داماش در رشت، از صعود به فینال جام حذفی بازماندند.
آخرین حضور سایپا در جام باشگاه های آسیا در تورنمنتی آسیایی، به سال 2008 بازمی گردد. جایی که سایپا با شکست مقابل بنیادکار ازبکستان در مرحله یک هشتم نهایی از دور رقابت ها کنار رفت. مینروا پنجاب هم در «آی لیگ» هند، شرایط خوبی ندارد و در رتبه نهم جدول 11 تیمی قرار گرفته است. باید ببینیم جدال این دو تیم که شرایط خوبی در لیگ کشورهای خود ندارند، چه نتیجه ای به دنبال خواهد داشت. پیروز این مسابقه باید در ورزشگاه احمد بن علی قطر، به مصاف الریان این کشور ...

[ مشاهده متن کامل لیگ قهرمانان آسیا| آغاز ماراتن تیم های ایرانی آفتاب نیوز ]