تحکیم بنیه اعتقادی جوانان سبب مقاومت آن ها در برابر هجمه های بیگانگان می شود

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۹
تحکیم بنیه اعتقادی جوانان سبب مقاومت آن ها در برابر هجمه های بیگانگان می شود
رئیس کل دادگستری استان لرستان گفت: تحکیم بنیه های اعتقادی و مذهبی جوانان سبب می شود آن ها در مقابل هجمه های فرهنگی بیگانگان مقاوم باشند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، جعفر بدری در اختتامیه ششمین دوره مسابقات قرآنی قوه قضائیه و سازمان های تابع که در سالن جلسات اداره کل دادگستری لرستان برگزار شد با اشاره به اینکه این گونه برنامه ها باید گسترش پیدا کند چراکه امروزه باید آموزش تعالیم دینی به جوانان بیشتر موردتوجه قرار گیرد اظهار داشت: جوانان و نوجوانان امروزی بیشتر از جوانان نسل های گذشته در معرض انواع خطرات هستند و اگر در سنین کم به فرزندانمان تعالیم و آموزه های دینی را آموزش دهیم در مراحل جوانی باایمانی استوار با مشکلات و خطرات پیش رو مقابله می کنند.
وی افزود: فضای مجازی از جمله خطرات و معضلاتی است که جوان امروزی با آن روبه رو است، با تحکیم بنیه های اعتقادی و مذهبی جوانان می توان به آن ها انگیزه بخشی کرد تا در مقابل هجمه های فرهنگی بیگانگان مقاوم باشند.
رئیس کل دادگستری استان لرستان عنوان کرد: اصل مسائل اعتقادی و دینی در مفاهیم آن است؛ تعلیم مفاهیم دینی و اعتقادی به مراتب از ظواهر آن مهم تر و اولویت دار تر است زیراکسانی که به ظواهر می پردازند و تنها به آن اهمیت می دهند افرادی مانند وهابی ها و داعشی ها م ...

[ مشاهده متن کامل تحکیم بنیه اعتقادی جوانان سبب مقاومت آن ها در برابر هجمه های بیگانگان می شود خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم