راه اندازی باشگاه کتابخوان ها در مرودشت

دریافت خبر : یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۲
راه اندازی باشگاه کتابخوان ها در مرودشت
اقتصاد ایران: مرودشت - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت از راه اندازی باشگاه کتابخوان های شهرستان خبر داد.

شهرام صالحی در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت: با همکاری اداره فرهنگ و ارشد اسلامی شهرستان مرودشت و همکاری انتشارات فاتحان دانش، باشگاه کتاب خوان های شهرستان مرودشت با هدف ساماندهی علاقمندان حوزه کتاب و گسترش بیش از پیش فرهنگ کتابخوانی در میان شهروندان، راه اندازی شده است که علاقمندان می توانند جهت عضویت به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین نمایشگاه کتاب تالار مهر مراجعه نمایند .
علی اسفندیاری مسئول، انتشارات فاتحان دانش هم با بیان این نکته گفت: باشگاه کتابخوان های مرودشت می تواند محور برگزاری رویدادهای مختلف در حوزه کتابخوانی از جمله جلسات هفتگی کتابخوانی، نذر کتاب و ... باشد .
وی افزود: همچنین با هدف چرخش کتاب بین کتابخوان های شهرستان و توسعه فرهنگ اهدای کتاب، در نمایشگاه کتاب واقع در لابی تالار مهر، "میز مهربانی" قرار داده شده است .
انتشارات فاتحان دانش در سال ۱۳۸۲ تاسیس شده و تاکنون بیش از ۲۰۰ عنوان کتاب به چاپ رسیده است که در این میان ۲۰ عنوان کتاب به نویسندگان مرودشتی اختصاص دارد.

[ مشاهده متن کامل راه اندازی باشگاه کتابخوان ها در مرودشت اکو نیوز ]