شیطنت بی بی سی در تحریف صحبت های رهبری/ کدام خانواده های آمریکایی ۱۵ تا ۲۰ فرزند دارند؟ +عکس و نمودار

مشرق نیوز دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۴۳
رهبر انقلاب برای تأکید بر لزوم شکستن تابوی غلط درباره تعداد زیاد فرزندان، به خانواده های پرجمعیت در آمریکا اشاره کردند که بعضاً ۱۵ تا ۲۰ فرزند دارند؛ آیا این خانواده ها را می شناسید؟

سرویس جهان مشرق – رهبر انقلاب فروردین سال جاری (۱۳۹۸) طی سخنانی در جمع زوج های جوان در مشهد مقدس نکاتی را درباره قدردانی نعمت ازدواج با اجرای وظایف و اخلاق اسلامی در خانواده، ضرورت کمک زن و شوهر به تعالی یک دیگر و لزوم افزایش تعداد فرزندان در خانواده ها بیان کردند [۱] . متن و صوت این بیانات، روز ۱۳ مرداد به مناسبت اولین روز از ماه ذی الحجه قمری و سالگرد ازدواج امام علی علیه السلام و حضرت زهرا سلام الله علیها در پایگاه اینترنتی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری ( Khamenei.ir ) منتشر شد. این بیانات و به طور خاص تذکر رهبری برای چندمین بار درباره اهمیت توجه به نرخ رشد جمعیت در ایران در رسانه های داخلی و خارجی بازتاب زیادی داشت. البته رسانه های داخلی عمدتاً به موضوع رشد جمعیت پرداختند، در حالی که برخی رسانه های خارجی روی یک بخش خاص از صحبت های رهبری تمرکز کردند.
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند.
فایل آن را از اینجا دانلود کنید: audio/mp3
صوت بیانات رهبر انقلاب در جمع زوج های جوان - فروردین ماه ۱۳۹۸ [دانلود صوت] (مشاهده عکس)
ماجرای خانواده ۲۰ نفری در آمریکا چیست؟
رهبر انقلاب در بخشی از صحبت های خود خطاب به زوج های جوان می گویند: «شما ببینید، در بعضی از کشورهای غربی (مثلاً در آمریکا) خانواده ای ۱۵ تا بچه دارند، ۲۰ تا بچه دارند و از این قبیل، تشویق [هم] می شوند و هیچ کس مذمتشان نمی کند.» رسانه هایی مانند بی بی سی فارسی [۲] و ایران اینترنشنال [۳] با استفاده از یک تاکتیک ساده رسانه ای تلاش کرده اند تا صحبت های رهبری را تحریف کنند و موضوع خانواده ۲۰ نفری در آمریکا را خلاف واقع نشان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار