آمار طلاق در استان فارس کاهش یافته است

دریافت خبر : سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۶
دبیر ستاد ازدواج دانشجویی استان فارس گفت: بر اساس آمارها طلاق زیر چهار سال زندگی مشترک در شیراز از ۴۸ درصد در سال ۸۹ به ۲۸ درصد در زمان کنونی کاهش یافته است.

تابناک فارس به نقل از تسنیم:آیت الله لطف الله دژکام ظهر امروز در جمع کارکنان دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی شیراز اظهار داشت: با تلاش متولیان طرح بهار نکو، آمار طلاق در استان فارس کاهش یافته و این طرح توانسته در استحکام بخشی زندگی و مهارت های زوجین موفق عمل کند.
نماینده ولی فقیه در استان فارس از مسئولان استان خواست با حمایت های بیشتر خود برای همه گیر شدن طرح بهار نکو در استان و همچنین در کشور تلاش مضاعفی داشته باشند چراکه وقوع حتی یک مورد طلاق نگران کننده است.
مسئول دفتر نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز گفت: طرح بهار نکو برای نخستین مرتبه در کشور، با هدف افزایش آگاهی دختران و پسران پیش از شروع زندگی مشترک، در شیراز آغاز و موفقیت آن موجب شد این طرح به صورت رسمی در برخی از نقاط کشور به اجرا درآید.
حجت الاسلام حمید مقامی با بیان اینکه براساس آمارهای ارائه شده از ثبت احوال استان مدت زمان زندگی مشترک زناشویی زوج های استان فارس افزایش یافته است تصریح کرد: بر اساس آمارها طلاق زیر چهار سال زندگی مشترک در شیراز از 48 درصد در سال 89 به 28 درصد کاهش یافته ...

[ مشاهده متن کامل آمار طلاق در استان فارس کاهش یافته است تابناک ]