حضور مدرس دانمارکی فیفا در باشگاه سپاهان

دریافت خبر : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۱
حضور مدرس دانمارکی فیفا در باشگاه سپاهان
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان؛ به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، فلمینگ سرتیس لو، مدرس دانمارکی فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا)، که برای برگزاری ششمین دوره کلاس دانش افزایی و ارتقای سطح مربیان ایرانی به کشورمان سفر کرده است، با حضور در باشگاه سپاهان، با مسعود تابش مدیرعامل باشگاه نشستی برگزار کرد. فلمینگ در این دیدار، با بیان اینکه در این سالها همواره نتایج تیم فوتبال سپاهان را پیگیری کرده است، گفت: خوشبختانه در بین باشگاه های ایرانی، سپاهان از لحاظ زیرساخت ها و امکانات، شرایط بسیار خوبی دارد و این مسئله می تواند اتفاقات بسیار خوبی را در فوتبال ایران را رقم بزند. مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، هم با تشریح اهداف و فعالیتهای باشگاه در حوزه آموزش از فلمینگ بابت تلاش در جهت افزایش دانش مربیان ایرانی تشکر کرد. در کلاس دانش افزایی، حسین چرخابی، مجتبی توتونی و کریم قنبری سه نفر از مربیان سپاهان حضور داشتند. در سال 2009 نیز، فلمینگ به عنوان مدرس، یک دوره آموزشی را برای مربیان تیمهای پایه فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در مجموعه ورزشی صفائیه برگزارکرده بود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما  مرکز اصفهان؛ به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، فلمینگ سرتیس لو، مدرس دانمارکی فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا)، که برای برگزاری ششمین دوره کلاس دانش افزایی و ارتقای سطح مربیان ایرانی به کشورمان سفر کرده است، با حضور در باشگاه سپاهان، با مسعود تابش مدیرعامل باشگاه نشستی برگزار کرد.
فلمینگ در این دیدار، با بیان اینکه در این سالها همواره نتایج تیم فوتبال سپاهان را پیگیری کرده است، گفت: خوشبختانه در بین باشگاه های ایرانی، سپاهان از لحاظ زیرساخت ها و امکانات، شرایط بسیار خوبی دارد و این مسئله می تواند اتفاقات بسیار خوبی را در فوتبال ایران را رقم بزند.
مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان،هم با تشریح اهداف و فعالیتهای باشگاه در حوزه آموزش از فلمینگ بابت تلاش در جهت افزایش دانش مربیان ایرانی تشکر کرد.
در کلاس دانش افزایی، حسین چرخابی، مجتبی توتونی و کریم قنبری سه نفر از مربیان سپاهان حضور داشتند.
در سال 2009 نیز، فلمینگ به عنوان مدرس، یک دوره آموزشی را برای مربیان تیمهای پایه فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در مجموعه ورزشی صفائیه برگزارکرده بود.

[ مشاهده متن کامل حضور مدرس دانمارکی فیفا در باشگاه سپاهان واحد مرکزی خبر ]