جمع آوری پسماند خشک از طریق نرم افزار "سیمپ"

ایمنا شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۳
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد از آموزش و اطلاع رسانی در خصوص هوشمندسازی جمع آوری پسماند خشک در قالب نرم افزار "سیمپ" در نمایشگاه بین المللی گل و گیاه خبر داد.

به گزارش ایمنا ، ابوالفضل کریمیان با اعلام این خبر اظهار کرد: سامانه یکپارچه مدیریت پسماند نرم افزار "سیمپ" جدیدترین روش جمع آوری پسماند خشک است که از منطقه ۹ شهرداری مشهد آغاز شده و در آینده ای نزدیک این طرح برای تمام مناطق شهر تعمیم داده خواهد شد .
وی ادامه داد: برای آشنایی هر چه بهتر و بیشتر شهروندان نیاز به آموزش و اطلاع رسانی این طرح است در نتیجه همکاران ما در نمایشگاه بین المللی گل و گیاه روش نصب و معرفی این سیستم را به شهروندان آموزش می دهند .
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد تصریح کرد: با این طرح شهروندان می توانند به صورت آنلاین و با استفاده از این نرم افزار هر زمان که می خواهند پسماند آن ها از درب منزل جمع آوری شود و کیف پولشان نیز شارژ شود .
کریمیان گفت: این طرح به صورت پایلوت در ناحیه ۱ و ۲ منطقه ۹ شهرداری مشهد آغاز شده که همزمان کار اطلاع رسانی و آموزش شهروندی در فرهنگسراهای منطقه ۹ بوستان ها، مساجد و هم اکنون در نمایشگاه بین المللی گل و گیاه صورت می گیرد.

سرخط اخبار