چلسی ۲-۱ نیوکاسل؛ یورش به رده سوم

آی اسپورت شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲

آی اسپورت - چلسی که در هفته های اخیر نتایج پر فراز و نشیبی گرفته بود، امشب و در لندن موفق شد با گل های دیدنی پدرو و ویلیان برابر نیوکاسل ۲-۱ به پیروزی رسیده و با یک بازی بیشتر، به یک امتیازی تاتنهام رده سومی برسد. بازی با برتری چلسی آغاز شد و این تیم بعد از خلق یکی دو موقعیت در دقیقه ۹ به گل اول رسید. پاس فوق العاده داوید لوییز در پشت مدافعان نیوکاسل به پدرو رسید و او در موقعیتی تک به تک با یک ضربه چیپ دیدنی موفق شد گل اول را به ثمر برساند. در ادامه نیوکاسل با تعداد نفرات زیادی حمله کرد و چند موقعیت نیز روی دروازه چلسی ایجاد کرد اما هیچکدام به سرانجام نرسید.
در دقیقه ۲۸ با همکاری روندون و آتسو، نیوکاسل تا آستانه باز کردن دروازه کپا نیز پیش رفت اما شوت روندون به بالای دروازه رفت. اما حملات نیوکاسل در دقیقه ۳۹ جواب داد و این تیم به گل رسید. روی ارسال دیدنی ریتچی، کلارک موفق شد با یک ضربه سر دقیق به گوشه دروازه، این تیم را به گل برساند. لحظاتی بعد از دریافت گل، چلسی می توانست با شوت تماشایی ویلیان به گل دوم برسد اما ضربه او راهی به دروازه نیافت و نیمه نخست با تساوی ۱-۱ دو تیم به اتمام رسید.
با شروع نیمه دوم و روی پاس دیدنی کانته، پدرو تا آستانه زدن گل دوم هم پیش رفت اما ضربه این بازیکن از بالای دروازه خارج شد. اما در دقیقه ۵۸ چلسی به گل رسید. پاس هازارد در گوشه محوطه به ویلیان رسید و او با ضربه ای تماشایی و مواج تیمش را به گل دوم رساند. دقایقی بعد ویلیان در موقعیتی تک به تک می توانست خیال چلسی را راحت کند اما این وینگر برزیلی به راحتی این فرصت خوب را از دست داد. در ادامه بازی نیوکاسل تلاش زیادی برای زدن گل تساوی داشت اما ...

سرخط اخبار