۵۰ بار قسم برای تبرئه از قتل مادر

دریافت خبر : پنج شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۹:۷
به دنبال شکایت دختران مقتول از تنها برادرشان به اتهام قتل مادر خواهان بازداشت وی شدند. آن ها گفتند برادرشان پس از جدایی از همسرش به خانه مادر برگشته و با او زندگی می کرد. اما پس از دستگیری و بازجویی وی هرگز زیر بار این اتهام نرفت.

روزنامه ایران نوشت: تنها پسر خانواده که از سوی ۵ خواهرش متهم به قتل مادر پیرشان شده بود صبح دیروز پس از انجام مراسم قسامه در دادگاه کیفری از اتهام قتل تبرئه شد.
 رسیدگی به این پرونده از دی پارسال به دنبال مرگ مشکوک زن ۹۵ ساله ای در نازی آباد تهران کلید خورد. خیلی زود جسد پیرزن به پزشکی قانونی منتقل شد وبراساس گزارش کارشناس پزشکی قانونی وی براثر خونریزی مغزی جان باخته بود همچنین آثار شکستگی و کبودی نیز در بدن او به چشم می خورد که نشان از اصابت ضربه ای شدید داشت.
به دنبال شکایت دختران مقتول از تنها برادرشان به اتهام قتل مادر خواهان بازداشت وی شدند. آن ها گفتند برادرشان پس از جدایی از همسرش به خانه مادر برگشته و با او زندگی می کرد. اما پس از دستگیری و بازجویی وی هرگز زیر بار این اتهام نرفت. پس از یکسال بازداشت در حالی که هیچ مدرک مستندی علیه این مرد میانسال به دست نیامده و از سوی قضات شعبه ششم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی رستمی وبا حضور قاضی شقاقی و قاضی حسینی مستشاران دادگاه این پرونده از موارد لوث اعلام شده بود صبح دیروز مراسم قسامه برگزارشد.
در ابتدای جلسه نماینده ...

[ مشاهده متن کامل ۵۰ بار قسم برای تبرئه از قتل مادر برترینها ]