نفربه نفر با ملی پوشان؛ وقتی همه خوب بودند

آی اسپورت شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۳

آی اسپورت - شاگردان کارلوس کی روش در دومین بازی خود در جام ملت های آسیا هم فوتبال بسیار روان و تاکتیکی ارائه کرد و ضمن خلق موقعیت های فراوان با نتیجه ۲-۰برابر ویتنام به برتری رسید. حالا تیم ملی ایران با هفت گل زده بهترین خط حمله جام را در اختیار دارد و نمایش هجومی و دلپذیر آن ها زنگ خطر را برای دیگر مدعیان به صدا درآورده است. روندی که طرفداران ایران را برای کسب چهارمین عنوان قهرمانی و شکستن طلسم ۴۵ ساله امیدوار می کند.
علیرضا بیرانوند:  بعد از روز بیکار مقابل یمن، او برابر ویتنام با یک چالش بزرگ مواجه شد و با دو سیو جالب توجه به کلین شیت خود در این رقابت ها تداوم بخشید. بیرانوند که دو تورنمنت موفق را پیش از این با تیم ملی در جام جهانی و پرسپولیس در آسیا پشت سر گذاشته، در شرایطی برای دومین بار با پیراهن تیم ملی گام به جام ملت ها گذاشته که امیدوار است اینبار به یک اتفاق جالب توجه دست یابد. او در دیدار اول مقابل یمن با توجه به خط هجومی حریف کار دشواری پیش رو نداشت اما ویتنام با مهاجم شماره ۱۰ در چند صحنه برای او دردسرساز شد که مهمترین آن در دقیقه ۵۲ با خروج و مهار دیدنی او همراه شد تا نقش پررنگ خود را ایفا کند. بیرانوند با این عملکرد نشان داد تیم ملی در ادامه مسابقات و در تقابل با حریفان قدرتمندتر قادر است به نمایش او نیز متکی باشد.
وریا غفوری:  برای تجربه چنین روزی و بازگشت دوباره به ترکیب ثابت تیم ملی روز های بسیار سختی را تجربه کرد تا به هر حال توانست برخلاف جام جهانی این بار خود را در لیست تیم ملی برای حضور در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ امارات قرار دهد. وریا امروز با وجود آنکه مدت ها بود که در یک دیدار رسمی در تیم ملی به ...

سرخط اخبار