۴ هزار نفر از بقاع متبرکه قاین بازدید کردند

خبرگزاری مهر شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲:۳

حجت الاسلام حسین رحیمی در گفت وگو بامهر اظهار داشت: با آغاز سال جدید برنامه های معنوی متعددی در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه با حضور شهروندان و مسافران نوروزی برگزار شد که در این راستا طرح آرامش بهاری یکی از برنامه های اوقاف در این ایام است.
وی اعلام کرد: طرح آرامش بهاری طی چند سال اخیر برنامه ریزی و اجرا می شود که با توجه به جایگاه اهل بیت ( ع) در آموزه های اسلام و محبتی که بر اساس آن در قلوب مؤمنین نسبت به منتسبین آل الله وجود دارد در ایام و لیالی مهم ملی و مذهبی عاشقان را به زیارت سوق می دهد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه قاین با بیان اینکه تمام تمهیدات لازم جهت برگزاری طرح آرامش بهاری پیش بینی شده و امامزادگان و بقاع متبرکه این شهرستان آمادگی کاملی جهت پذیرایی از مسافران و میهمانان نوروزی را دارند، بیان داشت: رضایتمندی و آرامش معنوی زائران مهم ترین هدف اوقاف شهرستان قاین در راستای اجرای طرح آرامش بهاری است.
رحیمی با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری در ۸ بقعه و امامزاده این شهرستان، تصریح کرد: طرح آرامش بهاری در امامزاده زید قاین، امامزاده حسن و افضل ( ع) ، امامزاده زیدالنار آفریز ، بقعه متبرکه بوذرجمهر، امامزاده بی بی زبیده خاتون ( س) ، امامزاده مسعود شندان عرب، امامزاده عبدالله بادامک و امامزاده محمد روستای مهنج در حال برگزاری است.
وی با اشاره به اینکه در اجرای این طرح ۵ مبلغ اعزامی و بومی، اعضای هیأت امنا، دست اندرکاران و خادمان اماکن متبرکه حضور فعال دارند، گفت: خیمه های معرفت به منظور پاسخگویی به مسائل شرعی، مشاوره، برگزاری نماز جماعت و غیره برپا شده است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه قاین با بیان ...