بارش برف زلزله زدگان کوهبنان را با مشکل مواجه کرده است/ افزایش مشکلات تنفسی کارگران معدن زغال سنگ

دریافت خبر : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۰
مسئول سازندگی سازمان بسیج دانشجویی کشور با اشاره به آخرین وضعیت مردم زلزله زده کوهبنان گفت: بارش برف مشکلاتی را برای زلزله زدگان بویژه کارگران زغال سنگ ایجاد کرده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان،صادق مفرد، مسئول سازندگی سازمان بسیج دانشجویی کشور در رابطه با آخرین وضعیت زلزله کوهبنان گفت: هرچند که زلزله کوهبنان تلفات جانی نداشت، اما ۷۰ درصد خانه های مردم تخریب شده است و کوهبنان فراموش شد.
مفرد با انتقاد از اینکه مسئولان برای عادی نشان دادن وضعیت زلزله زدگان به مردم اطلاع رسانی درستی از شرایط زلزله زدگان ارائه ندادند، گفت: مردم زلزله زده کوهبنان با بارش برف در چادر زندگی می کنند و بسیاری از کارکنان زغال سنگ که مشکل تنفسی دارند کپسول های تنفسی آن ها در سرما یخ بسته و مشکلات آن ها دوچندان شده است.
مسئول سازندگی سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: رسانه ها و دستگاه های دولتی پای کار نیامده اند و به نظر زلزله آن ها را تکان نداده است در حالی که مردم با هر روحیه و اعتقادی پای کار آمدند و کمک های را به زلزله زدگان کوهبنان ارائه دادند.
وی در رابطه با فعالیت گروه های دانشجویی در کوهبنان و کمک رسانی به مردم زلزله زده کوهبنان، گفت: گروه های دانشجویی در آشپزخانه ها در حال توزیع غذای گرم به مردم زلزله زده هستند و خدمات پزشکی ارائه داده اند، اکنون فعالیت های ...

[ مشاهده متن کامل بارش برف زلزله زدگان کوهبنان را با مشکل مواجه کرده است/ افزایش مشکلات تنفسی کارگران معدن زغال سنگ بسیج نیوز ]