مشارکت مردم در باشگاه همراهان نمایشگاه قرآن

دریافت خبر : پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۹
مشارکت مردم در باشگاه همراهان نمایشگاه قرآن
مدیر کمیته روابط عمومی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، راه اندازی باشگاه همراهان نمایشگاه قرآن را با هدف ایجاد مشارکت مردم در حوزه فعالیت های قرآنی دانست.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا ، فخرالدین اسماعیلی مدیر کمیته روابط عمومی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با حضور در برنامه تلویزیونی «رصد» شبکه قرآن و معارف سیما به تشریح برنامه های این کمیته پرداخت و ضمن تقدیر از رسانه ملی در جهت برپایی و پوشش نمایشگاه قرآن گفت: فعالیت های روابط عمومی به دو بخش پشتیبانی و خدمات رسانی تقسیم می شود که در بخش پشتیبانی، خدمات ارزنده ای به کمیته ها ارائه و زیرساخت هایی برای آنها فراهم شد و طی تعامل و همکاری با رسانه ملی و رسانه های مکتوب، فعالیت های کمیته ها و بخش های مختلف به صورت مستمر به نمایش گذاشته می شود.
مدیر کل روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد همچنین به دیگر فعالیت های این کمیته اشاره کرد و افزود: اطلاع رسانی گسترده و نصب پلاکاردها و بنرهای تبلیغاتی در سطح معابر و در محوطه مصلای امام(ره) بر عهده روابط عمومی است و هرگونه اطلاع رسانی در غرفه ها و بخش ها با هماهنگی این کمیته انجام می شود.
اسماعیلی درباره باشگاه همراهان نمایشگاه قرآن نیز گفت: از ابتدا، سیاست معاونت قرآن و عترت بر ایجاد مشارکت در اجرای نمایشگا ...

[ مشاهده متن کامل مشارکت مردم در باشگاه همراهان نمایشگاه قرآن خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم