600 برنامه برای هفته بسیج تدارک دیده شده است

دریافت خبر : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۵
کرمانشاه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج کرمانشاه ، از پیش بینی 600 برنامه برای هفته بسیج در سطح پایگاه ها و حوزه های این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایرنا، سعید بهشتی راد روز شنبه در جلسه شورای اداری کرمانشاه که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به نگاه و اهمیت ویژه بسیج و بسیجی توسط مقام معظم رهبری، اظهار داشت: وجود همیشگی چفیه بر شانه رهبری به همراه فرمایش های گهربار ایشان، گویای مطلب فوق است که مایه مباهات بسیجیان است.
بهشتی راد با بیان اینکه بسیجیان خادمان ملت هستند، افزود: بسیجیان افرادی هستند که برای دفاع از این خاک و آب سینه ستبر می کنند و مظهر پیشرفت، ایستادگی، وحدت و خدمت خالصانه هستند.
وی تقارن هفته بسیج با هفته وحدت را به فال نیک گرفت و اظهار داشت: تحریم ها نمی تواند مانع از اتحاد مردم در برابر استکبار شود و حتی نتواست صادرات ایران را تضعیف کند و یا آن را به صفر برساند.
بهشتی راد ادامه داد: همزمان با شروع هفته وحدت و بسیج روز 28 آبان در بسیج امام شافعی راس ساعت 20 جشن بزرگ میلاد برگزار می شود.
وی از دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در حسینیه بیت آیت الله علما با حضور مقامات استانی ، شهرستانی و بسیجیان و رزمندگان در 29 آبان به عنوان برنامه ای دیگر یاد کرد.
وی اضافه کرد، ...

[ مشاهده متن کامل 600 برنامه برای هفته بسیج تدارک دیده شده است ایرنا ]