سه گزینه کی روش برای جانشینی روزبه چشمی

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۰
سه گزینه کی روش برای جانشینی روزبه چشمی
مجید حسینی همان فاکتورهایی را دارد که کی روش می خواهد. حسینی در دقت پاس و مجموع عملکردهای دفاعی از پژمان منتظری و خانزاده بهتر است. برتریِ پژمان نسبت به دو گزینه دیگر، تجربه و نبردهای هوایی است. خانزاده هم قابلیت بازی در دو پست را دارد و گلزن تر از مدافعان استقلال است که به کار مامقابل اسپانیا نمی آید.

مصدومیت روزبه چشمی یکی از تلخ ترین خبرهایی بود که از تمرین تیم ملی به گوش رسید. چشمی که مقابل مراکش همه پیش بینی ها را به هم زده بود و نمایش قابل قبولی داشت حالا بخاطر مصدومیت از ناحیه عضله پا، ادامه جام جهانی را از دست داد.
به گزارش تابناک ورزشی، چشمی که در این رقابت ها جایگزین سیدجلال حسینی شده بود پیش از اولین دیدار تیم ملی در جام جهانی در دو بازی تدارکاتی برابر تیم های ملی ترکیه و لیتوانی به میدان رفت و در نهایت به عنوان یکی از 11 مرد نهایی کی روش برابر تیم ملی مراکش پا به میدان گذاشت و توانست بازی خوبی نیز در روز تاریخی تیم ملی از خود به نمایش بگذارد.
کی روش ۴۸ساعت فرصت دارد که جانشین بازیکن مصدوم اش را پیدا کند. گزینه های کی روش نسبتا محدود هستند و از بین مجید حسینی، پژمان منتظری و محمدرضا خانزاده یکی انتخاب خواهد شد. شاید حالا کی روش بیشتر از نبردنِ سیدجلال حسرت بخورد.
مجید حسینی: بهترین مدافع دعوت شده به تیم ملی از نگاه نمرات سایت های کارشناسی در لیگ، در بازی مقابل مراکش مشخص شد که مورد اعتماد کی روش هم هست. در آن مسابقه که امید ابراهیمی مصدوم شد، دوربین ها روی پژمان ...

[ مشاهده متن کامل سه گزینه کی روش برای جانشینی روزبه چشمی تابناک ]