پاکستان: ۵ مرزبان آزادشده میرجاوه به ایران تحویل داده شدند

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۳
سخنگوی وزارت خارجه پاکستان امروز پنجشنبه در حساب کاربری اش در توئیتر نوشته ۵ مرزبان آزاد شده میرجاوه به ایران تحویل داده شده اند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «محمد فیصل»، سخنگوی وزارت خارجه پاکستان امروز پنجشنبه در حساب کاربری اش در توئیتر نوشته ۵ مرزبان آزاد شده میرجاوه به ایران تحویل داده شده اند. 
پیش از این، امروز سردار «محمد علی جعفری»، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به گروگانگیری مرزبانان جمهوری اسلامی توسط یک گروهک تروریست در شرق کشور افزود: «۵ تن از مرزبانان آزاد شده اند و هم اکنون تحویل دولت پاکستان شده و آماده تحویل هستند.»
«محمد فیصل» در توئیترش نوشت: «با تلاش های هماهنگ مسئولان انتظامی و نیروهای مسلح پاکستان، پنج نفر از مرزبان های ربوده شده ایرانی آزاد شدند. وضعیت سلامت آنها مناسب است و در حال تحویل به مقام های ایرانی هستند. تلاش های هماهنگ زیر نظر مسئولان نظامی برای آزادسازی سایر مرزبان ها در جریان هستند.»
عوامل تروریستی گروهک تروریستی «جیش الظلم» بامداد ۲۴ مهرماه سال جاری ۱۱ نفر از بسیجیان، سربازان و یک نفر کادر مرزبانی را ربودند.
این اتفاق در حوالی برجک ۱۰۴ در دهنه «تنگوک» در منطقه «لولکدان» میرجاوه رخ داد. منابع رسمی گفته اند گروگان ه ...

[ مشاهده متن کامل پاکستان: ۵ مرزبان آزادشده میرجاوه به ایران تحویل داده شدند فارس نیوز ]