پیشرفت های نظام اسلامی باعث سرخوردگی آمریکا می شود

شبستان جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۸
آیت الله حسینی همدانی پیشرفت های نظام اسلامی را باعث سرخوردگی آمریکا خواند و گفت: این اقدامات نشان داد که ایران توانایی های زیادی دارد که می تواند در دنیا بدرخشد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از البرز به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج، آیت الله حسینی همدانی ظهر امروز(۲۱دی) در خطبه های نماز عبادی سیاسی در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) به مناسبت ولادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار بیان داشت: این حضرت زندگی را از رسول خدا (ص) و مادرش صدیقه طاهره (س) درس گرفت و بعد تحت تعلیم علی بن ابیطالب (ع) رشد کرد.
نماینده ولی فقیه در استان البرز افزود: زینب کبری (س) دارای فضائل بی شمار اخلاقی و معرفتی بود و درعین حال که از اهل عبادت و بندگی خدا بود، نسبت به دنیا زهد داشت و اهل جود، سخاوت و شجاعت بود.
امام جمعه کرج حضرت زینب (س) را شخصیتی دشمن شناس و بصیر خواند و عنوان کرد: صبر در مقابل زینب کبری (س) معنای خود را ازدست داده بود.
آیت الله حسینی همدانی اظهار داشت: جایگاه و منزلت علمی آن بانوی گرامی به قدری بالابود که از طرف برادرش امام حسین (ع) نیابت خاص داشت و مردم به او مراجعه می کردند.
وی با اشاره به اینکه حضرت زینب کبری (س) راوی دشت کربلاست، تأکید کرد: این بانوی بزرگوار واقعه کربلا را آن چنان دقیق و زیبا گزارش کرد تا ضمن حفظ و نگهداری، حماسه دیگر بیافریند و هدف قیام و قصه کربلا را توسعه داد تا جایی که تا قیامت، این قیام فراموش نمی شود.
نماینده ولی فقیه در استان البرز خاطرنشان ساخت: چون حضرت زینب (س) از مادر، پدر و خاندان پیامبر به خوبی پرستاری کرد، روز ولادتش را به نام روز پرستار نام گذاری کردند اما در حقیقت حضرت زینب (س) پرستار دین و ارزش های معنوی بود.
آیت الله حسینی همدانی بابیان اینکه مشکلات کاری این عزیزان زیاد است که باید به آن رسیدگی شود، ...

سرخط اخبار