کمپین نه به چهارشنبه سوری خطرناک در دزفول جواب داد

ایرنا چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱:۴۵
دزفول - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول گفت: کمپین نه به چهارشنبه سوری خطرناک در دزفول جواب داد و آتش نشانان شبی بدون عملیات را تا این لحظه سپری کردند.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول، عبدالحسین معظم فر بامداد چهارشنبه افزود: به منظور جلوگیری از حوادث و پایین آوردن آمار صدمات ناشی از اجرای غیر مرسوم چهارشنبه آخر سال راه اندازی کمپین نه به چهارشنبه سوری خطرناک همانند سال های گذشته در دستور کار قرار گرفت.
وی با بیان اینکه این کمپین از یک ماه پیش با آموزش دانش آموزان آغاز شد، گفت: رسانه های محلی، سایت ها و فعالان فضای مجازی همکاری خوبی در این زمینه با سازمان آتش نشانی داشتند و بیش از هشت هزار نفر از دانش آموزان و شهروندان به این کمپین پیوستند.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول افزود: خوشبختانه آتش نشانان تا ساعت 30 دقیقه بامداد شبی بدون حادثه را پشت سر گذاشتند.
وی اظهار داشت: 50 نفر از آتش نشانان در شب چهارشنبه آخر سال بصورت آماده باش 24 ساعته در پنج ایستگاه آتش نشانی آماده خدمت رسانی به شهروندان هستند.
3022