نیکنام: نمی دانم اسم این کار را اشتباه بگذارم، یا شیطنت

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۹
نیکنام: نمی دانم اسم این کار را اشتباه بگذارم، یا شیطنت
اقتصاد ایران: تهران-ایرنا- منتخب زرتشتی به شورای شهر یزد خبر امروز برخی کانال های تلگرامی مبنی بر این که او از بازگشتش به شورای شهر یزد خبر داده را تکذیب کرد.

این منابع خبری به نقل از نیکنام نوشته بودند که او در توئیتر خود اعلام کرده، بعد از این عضویت اقلیت های دینی در شوراهای شهر بلامانع است.
اما سپنتا نیکنام در گفتگو با ایرنا این خبر را تکذیب کرد و گفت: من با خواندن این خبر متعجب شدم. نمی دانم اسم این کار را شیطنت بگذارم یا اشتباه!
او با شرح ماجرای توئیتش گفت: توئیتی که امروز به نقل از من در رسانه ها منتشر شده، متعلق به روز 18 تیر است که من در آن خبری که آقای کولیوند داده بودند را منتشر کردم.
نیکنام اضافه کرد: رئیس کمیسیون شوراها اعلام کرده بود نظر کمیسیون سیاسی و حقوقی مجمع تشخیص مصلحت بر بازگشت به قانون سال 57 درباره اقلیت های دینی است که اگر در صحن مجمع هم رأی بیاورد، مشکل اقلیت ها برای حضور در انتخابات شوراها حل می شود.
او افزود: اما هنوز این موضوع در صحن مجمع به رأی گیری گذاشته نشده است.
نیکنام یادآور شد: بعد از انتشار این توییت، من در توییت دیگری نوشتم که «فرمایشات جناب کولیوند صرفا بیان نظر کمیسیون های سیاسی و حقوقی مجمع هست و هنوز این موضوع در صحن مجمع رأی گیری نشده». با این حساب من به خوبی آگاهم که تا رأی مجمع تشخیص مصلحت، ...

[ مشاهده متن کامل نیکنام: نمی دانم اسم این کار را اشتباه بگذارم، یا شیطنت اکو نیوز ]